U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Predstavite se, molim

+9
Sartrum
Rusty
the magnificent one
Caperucita Roja
fishcrap
Aredhel
Luj XIV
Miss Wiseass
Jaunting Head
13 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 8:23 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Najviše ih volim, njihov humor je nikad prevaziđen. cheers

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

52Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 8:57 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Pozdrav novom clanu Very Happy

Ja sam Ivan i takodjer volim kaos + moram naglasit da nick i avatar nemaju veze sa mojom osobnoscu, to je zayebancija Very Happy

(Barem se nadam da nemaju nikakve veze hahah )

53Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 9:42 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Stole (citat): Ljubitelji smo apsurda, apsurd i živimo bravo!

I think I'm going to like you I love you I love you

Dobrodošao!

http://www.last.fm/user/EinarOv567

54Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 9:51 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Stole (citat):Živ'li.

Ja sam Denis i trudim se da moj nadimak jednog dana (može i navečer) završi u nekom dikšoneriju kao pojam, barem na urban dictionary ako niš drugo.
Ja vam mnogo osećam, ali nisam emač jer su oni komercijala.

Na ovaj kutak svemira mi je ukazala teta Nebošetalica/Nebokročilica/Nebopješakinja/Nebohodačica

Vidjet ćemo ako ću bit od kakve koristi ovdje.

cheers cheers cheers cheers

Ne mogu vjerovati da sam te smetnula s uma za ovaj forum, sreća božja da si mi se javio na msn-u!

Bit će tebi super ovdje, garantiram! I ajme, Minister of Silly Walks! bounce

55Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 9:53 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Jaunting Head (citat):
Stole (citat): Ljubitelji smo apsurda, apsurd i živimo bravo!

I think I'm going to like you I love you I love you

Dobrodošao!

Ja također mislim da hoćeš. Vaša početna zajednička zanimacija: stripovi. Još ako se interesiraš za mangu i anime I love you

Mene je uputio na neke zanimljivosti japanskog stripa i animiranog filma, ali nikada nisam uhvatila vremena da se pozabavim time kako spada elephant

56Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 10:08 pm

Stole

Stole
Bijeli pojas
Bijeli pojas

Jaunting Head (citat):
Stole (citat): Ljubitelji smo apsurda, apsurd i živimo bravo!

I think I'm going to like you I love you I love you

Dobrodošao!

Imaš dobar signature Very Happy

57Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 10:12 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Hehe hvala Very Happy Pretpostavljam da znaš s koje mange je study

E, ako imaš neke preporuke za stripove, obavezno otvori topic tamo u umjetnost Very Happy Rado bi neki novi strip probao (naravno, mange se isto broje Very Happy)

http://www.last.fm/user/EinarOv567

58Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 10:17 pm

Stole

Stole
Bijeli pojas
Bijeli pojas

Nema frke, samo da se naspavam. Imam problema s tim otkad radim u pekari xD

59Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Thu Feb 18, 2010 10:18 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Htjela bih dodati- svi članovi mogu pozvati ljude koje poštuju da nam se ovdje pridruže. Mi ciljamo na kvalitetu, ne kvantitetu. kuler

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

60Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Sat Feb 27, 2010 5:01 pm

Dario


Junior/ka
Junior/ka

Dobar dan! Ja sam Dario i ovdje sam zahvaljujuci Nebohodacici i Domini. Nemam iskustva s forumima pa nemam pojma kako bi se tocno trebao predstaviti. Mislim da je najbolje da pustim da me predstave moji buduci komentari. Eto toliko od mene za sada. Odoh vidjeti ima li kakva zanimljiva tema na ovom forumu. Smile

61Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Sat Feb 27, 2010 5:22 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Darioooooo!!!! cheers flower van pameti od sreće neurotičan

Dobrodošao! impresioniran

62Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Sat Feb 27, 2010 5:52 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

zdravo zdravo Very Happy

63Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Sat Feb 27, 2010 6:06 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Dobrodošao momče, stotinu djevica radi tvog dolaska Very Happy (tko god da si ti)

http://www.last.fm/user/EinarOv567

64Predstavite se, molim - Page 3 Empty Re: Predstavite se, molim Sat Feb 27, 2010 7:45 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Welcome Dario!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu