U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Predstavite se vizualno, ako zelite :D

+5
fishcrap
Luj XIV
Aredhel
Miss Wiseass
Jaunting Head
9 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Predstavite se vizualno, ako zelite :D Thu Feb 18, 2010 11:42 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Evo, topic za prezentirat lice iza avatara. Nije topic za pokazivanje vecinu sisa ili trbusnjaka, nego tek toliko da znatizelju nahranimo Very Happy

EDIT: pazite da vam slike nisu ogromne!!!

Ako ima netko tko je glup za komp, mora slijedeće napraviti: kliknut na dugme iznad gdje su nacrtana slika i floppy, pa browse, izabrat sliku s kompa, kliknut host it, strpiti se, na stranici imageshacka koja je sama izasla kopirajte forum code i tu pasteajte (zalijepiti ce vam sliku) Very Happy

Evo, jedina moja nedavna(ona prije toga je kad sam si brijao glavu, leukemo boy Very Happy):
Predstavite se vizualno, ako zelite :D 19763134289732878111216

Evo dvije slike iz prošlosti za budućnost (jer puštam kosu opet) Very Happy
Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fha
Predstavite se vizualno, ako zelite :D N7894678878368891474



Jaunting Head: komentar modifikovan dana: Fri Feb 19, 2010 12:07 am; prepravljeno ukupno 1 puta

http://www.last.fm/user/EinarOv567

2Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:06 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Imaš ti na koga biti lijep, to je činjenica (mama ti ima lice i kosu za ubit', a ujak ti je nekad bio strrrrrrašno zgodan- ne znam za danas, dugo ga nisam srela Very Happy).

Al' da sam mlada cura i da te ne znam kad si bio fetus sretan, na ovu sliku u sredini ja bih ti pjesme pisala. Very Happy
Ne kužim kako misliš da si do sad bio onako samo s jednom curom? wtf
Onda ili si hodao s njom godinama ili si hebeno izbirljiv- jer po ovim fotkama ja bih pretpostavila da ti cure kampiraju ispred kuće. bravo!

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

3Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:18 am

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):Imaš ti na koga biti lijep, to je činjenica (mama ti ima lice i kosu za ubit', a ujak ti je nekad bio strrrrrrašno zgodan- ne znam za danas, dugo ga nisam srela Very Happy).

Al' da sam mlada cura i da te ne znam kad si bio fetus sretan, na ovu sliku u sredini ja bih ti pjesme pisala. Very Happy
Ne kužim kako misliš da si do sad bio onako samo s jednom curom? wtf
Onda ili si hodao s njom godinama ili si hebeno izbirljiv- jer po ovim fotkama ja bih pretpostavila da ti cure kampiraju ispred kuće. bravo!

Hahah talk about going overkill with a compliment. Sprdam se Very Happy. Hvala puno Embarassed Embarassed

Pa više razloga zašto samo s jednom: zbog toga što sam bio s tom curom skoro 2 godine, zbog toga što sam salast (imam pancu veličine bačvice za pivo Very Happy) i zbog moje osobnosti (jer je neobična[blago rečeno] i jer sam izbjegavao drolje Very Happy). Ali da sam nastavio pit napravio bi sigurno neku glupu grešku u tom području (alkohol je imao takav utjecaj na mene No )

A sad, stavi neku tvoju nedavnu Very Happy Vidio sam samo neke lijepe slike s vjenčanja Wink . Btw šta S. nema više dugu kosu? Sad

http://www.last.fm/user/EinarOv567

4Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:22 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Ova cura koju grliš mi je nevjerojatno poznata.... Jel' ona studira nešto negdje u Rijeci?

Tu sam bila mlada kao i vi, imala sam 20, i malo sam pijana tu blažen
Predstavite se vizualno, ako zelite :D Dsc02614fs


Ovo sam ja danas, tj. prije nešto manje od pol godine. Od tada je jedina razlika što sada imam ogroman izrast i jedva čekam da mi izraste prirodna kosa, jer sam ju spalila nasilnim bojanjem, bravo ja bounce
Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fotografija0423

5Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:29 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Ma, ni u ludilu, da vas tu prepadam svojom debljinom. odbijam Kad smršavim, budem, obećajem. Na dijeti sam i zasad mi dobro ide. Very Happy

Naše slike s vjenčanja nisu fotoshopirane, samo da se zna. Od šminke sam imala samo sjajilo na ustima i maskaru na trepavicama. I odijelo, konfekcijsko- ne vjenčanicu. Tako sam namjerno napravila- rekla sam fotografu da hoću znati jednog dana kako sam STVARNO izgledala u tom trenutku. I vjerujem da ću opet tako izgledati, samo za nekih godinu, godinu i pol, kad skinem sav višak... I kosa će mi biti duža- sad imam zurku kao ona voditeljica s RTL, Belma se zove, ne znam joj prezime...

S. se ošišao zbog vojske, pa mu se poslije više nije puštalo kosu- glupo je to izgledalo na odijelo i aktovku- a i prošle su ga te godine... Sve ima svoje vrijeme... onda stigne i ćelavost- nekom prije, nekom kasnije. Njemu još nije, ali to je tu..., iza ugla..., samo čeka... Very Happy

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

6Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:29 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):Imaš ti na koga biti lijep, to je činjenica (mama ti ima lice i kosu za ubit', a ujak ti je nekad bio strrrrrrašno zgodan- ne znam za danas, dugo ga nisam srela Very Happy).

Al' da sam mlada cura i da te ne znam kad si bio fetus sretan, na ovu sliku u sredini ja bih ti pjesme pisala. Very Happy
Ne kužim kako misliš da si do sad bio onako samo s jednom curom? wtf
Onda ili si hodao s njom godinama ili si hebeno izbirljiv- jer po ovim fotkama ja bih pretpostavila da ti cure kampiraju ispred kuće. bravo!

Joj, ne, meni srednja ne valja! No

Na prvoj i trećoj dobro izgleda, to stvarno. Ali evo, Lars, teško mi je vjerovati da ću to reći, ali gledala sam ti slike na fejsu, i bogami, najbolje mi izgledaš s kratkom kosom king

7Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:30 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Ma lažeš! protestiram

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

8Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:33 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):Ma, ni u ludilu, da vas tu prepadam svojom debljinom. odbijam Kad smršavim, budem, obećajem. Na dijeti sam i zasad mi dobro ide. Very Happy

Naše slike s vjenčanja nisu fotoshopirane, samo da se zna. Od šminke sam imala samo sjajilo na ustima i maskaru na trepavicama. I odijelo, konfekcijsko- ne vjenčanicu. Tako sam namjerno napravila- rekla sam fotografu da hoću znati jednog dana kako sam STVARNO izgledala u tom trenutku. I vjerujem da ću opet tako izgledati, samo za nekih godinu, godinu i pol, kad skinem sav višak... I kosa će mi biti duža- sad imam zurku kao ona voditeljica s RTL, Belma se zove, ne znam joj prezime...

S. se ošišao zbog vojske, pa mu se poslije više nije puštalo kosu- glupo je to izgledalo na odijelo i aktovku- a i prošle su ga te godine... Sve ima svoje vrijeme... onda stigne i ćelavost- nekom prije, nekom kasnije. Njemu još nije, ali to je tu..., iza ugla..., samo čeka... Very Happy

Joj, ma nisi debela kao što misliš! Samo si bucmasta! Ok, vaga možda kaže jedno, ali oči kažu drugo!

Što se tiče ćelavosti, ja se uvijek sjetim koliko je npr. Jean-Luc Picard sexy. Mislim, za svoje godine, da imam 50-60 godina, bila bih zatreskana u njegov lik I love you

9Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:39 am

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

@Sky: ova cura ide u 4. srednje u RI. Zove se Ana i visoka je ko oni stupići koje stave na pločnik da se ne parkira.
Hvala i tebi. Meni su puno više sviđa duga Very Happy To sam jednostavno ja kad ju nosim. To i moja bradica, nezamjenjivo. Ne može dovoljno brzo narast No

Super izgledaš (vidio već na faceu), si ti sigurna da si ružna bila Exclamation Question

@Živana: kako češ, ali nema te šta biti sram Wink. Lijepa si na onim slikama. Sviđa mi se što nosiš odijelo, što ne pratiš konvencije samo zato jer "moraš" Very Happy

Mislim da je i meni čelavost iza ugla cherry

Patrick Stewart... MMMM drunken Btw si znala da su on i Sir Ian McKellen homići?



Jaunting Head: komentar modifikovan dana: Fri Feb 19, 2010 2:56 am; prepravljeno ukupno 2 puta

http://www.last.fm/user/EinarOv567

10Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:40 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

A Jean Marc Barr? Treba mi smajlić koji sjetno uzdiše... Very Happy

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

11Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:44 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Jaunting Head (citat):@Sky: ova cura ide u 4. srednje u RI. Zove se Ana i visok je ko oni stupići koje stave na pločnik da se ne parkira.
Hvala i tebi. Meni su puno više sviđa duga Very Happy To sam jednostavno ja kad ju nosim. To i moja bradica, nezamjenjivo. Ne može dovoljno brzo narast No

Super izgledaš (vidio već na faceu), si ti sigurna da si ružna bila Exclamation Question

@Živana: kako češ, ali nema te šta biti sram Wink. Lijepa si na onim slikama. Sviđa mi se što nosiš odijelo, što ne pratiš konvencije samo zato jer "moraš" Very Happy

Mislim da je i meni čelavost iza ugla cherry

Patrick Stewart... MMMM drunken Btw si znala da su on i Sir Ian McKellen homići?


Da, najprije oćelave muškarci s najboljom kosom. Koja hebena nepravda protestiram

Velim ja Sky da je ona posebna, ali tašto je to, nju brine što nije najljepša, razumiješ? Da je kao Angelina, njoj bi malo bilo, taj tip, kužiš? :rolleyes: Very Happy

Eto, ja stavim slike, onda jedini koji misli da sam bila lijepa je moj sinak. plačem od muke

sretan Hvala ti, you made my day. Ljubi te Mother2 Smile

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

12Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:49 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

I da, JH, da ne zaboravim- 'em ti ja muško koje izgleda kao komarac. Mora imati neku pristojnu masu za tako neke stvari, razumiješ? Very Happy Sky npr. voli žgoljave, ali meni to jednostavno nije to.

Moj S. je bio sav izdefiniran, dugo je bildao, prof. iz tjelesnog mu je napravio program, jer je on držao tu teretanu gdje je S. 6 godina trenirao- i to je bilo stvarno super, izgledao je kao trkači na 100 metara. Ali je i imao 87-92 kg na 185 visine. Za mene muško ispod min. 80 kg i nije neko muško...

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

13Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:58 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Jaunting Head (citat):@Sky: ova cura ide u 4. srednje u RI. Zove se Ana i visok je ko oni stupići koje stave na pločnik da se ne parkira.
Hvala i tebi. Meni su puno više sviđa duga Very Happy To sam jednostavno ja kad ju nosim. To i moja bradica, nezamjenjivo. Ne može dovoljno brzo narast No

Super izgledaš (vidio već na faceu), si ti sigurna da si ružna bila Exclamation Question

@Živana: kako češ, ali nema te šta biti sram Wink. Lijepa si na onim slikama. Sviđa mi se što nosiš odijelo, što ne pratiš konvencije samo zato jer "moraš" Very Happy

Mislim da je i meni čelavost iza ugla cherry

Patrick Stewart... MMMM drunken Btw si znala da su on i Sir Ian McKellen homići?

E bogami ne znam ju, ali znam da ju vidim svako malo negdje. A kad je Rijeka selo ovo je jadno

Jesam, sigurna sam da sam bila ružno dijete, u osnovnoj sam bila bucka s krivim zubima, a u srednjoj su me zbog siline prišteva zvali Priština Embarassed
Danas izgledam ok, ni lijepo ni grdo, dalo bi me se strpat pod solidno. I normalno da želim biti najljepša, najpametnija i najbolja u svemu narcisoidan zlatnozub
I čisto da znate, stavila sam tu najbolje slike koje imam kuler

Šta je i Patrick Stewart homić???? Za McKellena sam znala, za ćelavca mi je ovo prvi glas Shocked

14Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 11:56 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Baš me zanima hoće li tko još tu postati svoje fotke. Bilo bi fora, jel' da?

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

15Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 12:17 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Jaunting Head (citat):Evo, topic za prezentirat lice iza avatara. Nije topic za pokazivanje vecinu sisa ili trbusnjaka, nego tek toliko da znatizelju nahranimo Very Happy

EDIT: pazite da vam slike nisu ogromne!!!

Ako ima netko tko je glup za komp, mora slijedeće napraviti: kliknut na dugme iznad gdje su nacrtana slika i floppy, pa browse, izabrat sliku s kompa, kliknut host it, strpiti se, na stranici imageshacka koja je sama izasla kopirajte forum code i tu pasteajte (zalijepiti ce vam sliku) Very Happy

Evo, jedina moja nedavna(ona prije toga je kad sam si brijao glavu, leukemo boy Very Happy):
Predstavite se vizualno, ako zelite :D 19763134289732878111216

Evo dvije slike iz prošlosti za budućnost (jer puštam kosu opet) Very Happy
Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fha
Predstavite se vizualno, ako zelite :D N7894678878368891474
[img]

Da, za slike se može i na ikonu do, 'image', pa se samo ubaci url tj. link fotke i voila.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

16Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 3:48 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Predstavite se vizualno, ako zelite :D Hrhr

Ja nisam stavljao nikad sliku, pa ako nije uspjela kliknite na link Smile

Uglavnom znam da nisam ovdje bas dobro ispao, ali jedan velik dio moje osobnosti se nazire

17Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 4:01 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

da i ova dama ostavi trag Very Happy

Predstavite se vizualno, ako zelite :D Jafi.th

18Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 4:24 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

@ Vitas: hahah dobra slika. Zamisli da ti sad netko tu kaže "Ej, pa izgledaš mi poznato" haha

Bilo bi ful freaky da ti maknemo kapu i da, s tijelom u ovakvim položajem, otkrimo ti zatiljak, a ne lice Twisted Evil

@ FIsh: All Hail Satan's goldfish

http://www.last.fm/user/EinarOv567

19Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 4:52 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Luj XIV (citat):Predstavite se vizualno, ako zelite :D Hrhr

Ja nisam stavljao nikad sliku, pa ako nije uspjela kliknite na link Smile

Uglavnom znam da nisam ovdje bas dobro ispao, ali jedan velik dio moje osobnosti se nazire

urnebesan

A sad daj neku na kojoj ti se ekšli vidi lice.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

20Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 4:55 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Jaunting Head (citat):@ Vitas: hahah dobra slika. Zamisli da ti sad netko tu kaže "Ej, pa izgledaš mi poznato" haha

Bilo bi ful freaky da ti maknemo kapu i da, s tijelom u ovakvim položajem, otkrimo ti zatiljak, a ne lice Twisted Evil

@ FIsh: All Hail Satan's goldfish

1. boldano: lol!

2. boldano: Baš sam to i ja prvo pomislila! bravo!

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

21Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 4:58 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

fishcrap (citat):da i ova dama ostavi trag Very Happy

Predstavite se vizualno, ako zelite :D Jafi.th

Fish! Very Happy

Daj sad jednu sa smješkom iz postova. Ovim: Very Happy

Jednom si napisao da si androgin, pa sam imala malo drugačiju mentalnu sliku o tebi. Ova je puno bolja. Very Happy
(P. S. Luj je mnogo više androgin nego ti lol! )

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

22Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 5:28 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Predstavite se vizualno, ako zelite :D Iiiiiiiiiiiiii




Predstavite se vizualno, ako zelite :D Jjjjjjjjjjjja

Evo jedna sa kosom, jedna bez kose sa stolicom i jedna epska slika iz Delnica.

Ovaj tip pokriven sa dekicom je Dragan bounce

edit: jednu sam pobrisao prevelika je

23Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Fri Feb 19, 2010 5:32 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):
Fish! Very Happy

Daj sad jednu sa smješkom iz postova. Ovim: Very Happy

Jednom si napisao da si androgin, pa sam imala malo drugačiju mentalnu sliku o tebi. Ova je puno bolja. Very Happy
(P. S. Luj je mnogo više androgin nego ti lol! )

e al viš.. Very Happy ja nemam nijednu sliku s tim smajlom Very Happy nisam ni skužio dosad Very Happy
zapravo kako gledam sad... rijetko na kojoj fotografiji imam uopće usta malo više otvorena Very Happy Very Happy
taj smajl mi je ja mislim više ovako dio mog općenitog stava nego fizički izraz Very Happy
imam jednu friki verziju tog smajla.. i dvije gdje su me uspjeli uhvatiti da se smijem Very Happy

24Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Joe Fri Feb 19, 2010 5:48 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Predstavite se vizualno, ako zelite :D N17805054_33804895_1830

ovako izgleda sad


Predstavite se vizualno, ako zelite :D 8223_694018843689_17805054_38846633_7231944_n

Ovako izgleda na svom motoru sa svojom boljom polovicom Very Happy





Predstavite se vizualno, ako zelite :D N17805054_33411513_7946

ovako izgleda nakon noćne smjene na hitnoj


A ovdje u svom uobičajenom elementu. Very Happy

Predstavite se vizualno, ako zelite :D N17805054_32821296_659

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

25Predstavite se vizualno, ako zelite :D Empty Sergej Fri Feb 19, 2010 7:07 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Znam da nije član Foruma, ali Lars je htio znati kako je moja ljubav izgledala s dužom kosom. Tu ima 22 godine... A slika je malo mutna ne zbog starosti, već zato što je plastificirana- da se ne uništi...

Sergej



Meni je on bio... UHHHHHHHHHH!!!!!! Very Happy

Nitko nikad meni nije od njega onda bio zgodniji uživo.


I krivo vam rekoh- jako brzo postanje slika ide ovako: desni klik, pa copy URL fotke, onda klik dok pišete post na ikonu koja je pored ikone 'image'- ima kao simbol dvije karike- otvori se maaali prozorčić, kopirate u nj sejvani URL fotke, zatim kliknete na ok- i to je to.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Predstavite se, molim

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu