U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Prijedlozi, sugestije i pritužbe

+4
Aredhel
Luj XIV
Jaunting Head
Miss Wiseass
8 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 01, 2010 8:42 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

To je bilo automatsko upozorenje kad sam otvarala forum. Ne znam, možda je ono bezveze, lajanje na mjesec, da nas poplaši pa da budemo pristojni- vidjet ćemo. Jer, mislim da smo mi već toliko pristojni da nas je još jučer odmah trebalo obrisati Smile. Psovke su najmanji problem, treba samo otvoriti forum o seksu ili još više Kutak za darovite, pa da nekog strefi kap. Very Happy

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

27Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 01, 2010 8:45 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

neznam kako oni to provjeravaju Very Happy siguran sam da im ovo nije jedini forum Very Happy sad ako imaju nekoga tko će sve pregledavati.. taj će se nagledati Very Happy ali golotinja nikom ne smeta Very Happy možda cp,al o ukusima nećemo Very Happy

28Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 01, 2010 9:01 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Ma šalio sam se Smile To je onako crna zajebancija. Ne znam kako to ide sa forumima, ja sam jednom samo bio uclanjen u neki metal forum i bilo je prostacina na svih strana + bilo je dosadno.

Ugl necu vise prostacit niti stavljat neadekvatne sadrzaje. flower

29Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 01, 2010 9:09 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Luj XIV (citat):Ma šalio sam se Smile To je onako crna zajebancija. Ne znam kako to ide sa forumima, ja sam jednom samo bio uclanjen u neki metal forum i bilo je prostacina na svih strana + bilo je dosadno.

Ugl necu vise prostacit niti stavljat neadekvatne sadrzaje. flower

Budi svoj, Vitas, takvog te volimo. Ne previše brinuti. Wink

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

30Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 01, 2010 9:15 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

I love you

hahah

31Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 12:20 am

degenerik

degenerik
Junior/ka
Junior/ka

Drago mi je da ima bjeloruski kao opcija kod profila Smile

32Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 12:21 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Pozdrav najnovijem članu! cheers cheers cheers

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

33Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 1:01 am

degenerik

degenerik
Junior/ka
Junior/ka

Hvala, pozdrav također. Wink

34Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 3:44 am

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

svidja mi se prijedlog... treba to zacinit... Twisted Evil

35Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 11:42 am

Caperucita Roja

Caperucita Roja
Junior/ka
Junior/ka

hahaha...kako nisam često tu , svaki put kad dođem - nova boja... KULLL ..zašto ne ???
ipak..preferiram ovu crnu pozadinu iako mi je najdraža boja.... PURPLE i to DEEP verzija..
hmmm ...kažu da svi luđaci , a naročito luđakinje vole tu boju .... ja se ne bi štela izjašnjavat po tom pitanju...
ovo što bi dečki htjeli malo pričati o sexu , mislim da im ne bi trebalo uskratiti jer svako uskraćivanje je samo novi poticaj...( ili je možda to svrha , da ne kažem cilj ..... ž. m. ne bih dešifriravala ..možda netko skonta... Evil or Very Mad )
eto.... zasad toliko...
ne snalazim se baš , ali mi se čini da nema onog mjesta di sam htjela objavit svoje uratke...
hmmm vratit ću ponovo stare dnevnike u šarenu kutijicu di im je i mjesto... tongue
eto... idem se sad opet malo igrat u parkiću.... Basketball

36Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 11:43 am

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

ima mjesta Very Happy na istom mjestu je Very Happy samo tamo otvori temu Very Happy

37Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 02, 2010 11:50 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Caperucita Roja (citat):hahaha...kako nisam često tu , svaki put kad dođem - nova boja... KULLL ..zašto ne ???
ipak..preferiram ovu crnu pozadinu iako mi je najdraža boja.... PURPLE i to DEEP verzija..
hmmm ...kažu da svi luđaci , a naročito luđakinje vole tu boju .... ja se ne bi štela izjašnjavat po tom pitanju...
ovo što bi dečki htjeli malo pričati o sexu , mislim da im ne bi trebalo uskratiti jer svako uskraćivanje je samo novi poticaj...( ili je možda to svrha , da ne kažem cilj ..... ž. m. ne bih dešifriravala ..možda netko skonta... Evil or Very Mad )
eto.... zasad toliko...
ne snalazim se baš , ali mi se čini da nema onog mjesta di sam htjela objavit svoje uratke...
hmmm vratit ću ponovo stare dnevnike u šarenu kutijicu di im je i mjesto... tongue
eto... idem se sad opet malo igrat u parkiću.... Basketball


Ima ima, samo otvoriš novu temu!!!!! Nemoj odustati, molim te. Sad
Nisam otvarala podforume, jer me nervira pretjerano klikanje dok dođem do onog što mi treba, ali zato možemo otvarati teme do mile volje. I love you

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

38Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Wed Feb 03, 2010 2:06 am

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

jedva cekam da se rosa raspise... bit ce zanimljivo Smile

39Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Thu Feb 04, 2010 2:10 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Gospođice Domina, ne znam dali sam jedini, ali nekako mislim da smo pretrpani podforumima Very Happy Mislim da bi mogli dosta njih spojit, kao npr Prirodne Znanosti i Društvene, ili pretvoriti Čestitke, Bijelu Sobu i Humor u jedan topic na forumskoj kavici Very Happy

Ako vam se sviđa sugestija, imam još par ideja za šta stopiti, ako treba Very Happy

http://www.last.fm/user/EinarOv567

40Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Thu Feb 04, 2010 2:12 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Jaunting Head (citat):Gospođice Domina, ne znam dali sam jedini, ali nekako mislim da smo pretrpani podforumima Very Happy Mislim da bi mogli dosta njih spojit, kao npr Prirodne Znanosti i Društvene, ili pretvoriti Čestitke, Bijelu Sobu i Humor u jedan topic na forumskoj kavici Very Happy

Ako vam se sviđa sugestija, imam još par ideja za šta stopiti, ako treba Very Happy
Za ovo 'gospođice' imaš kavu, zagrljaj i poljubac i po' u čelo! I love you

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

41Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Sat Feb 06, 2010 4:36 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

mislim da bi nam trebala rubrika zanimljivosti, tipa vjerovali ili ne, nesto tako.

42Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Sat Feb 06, 2010 4:40 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

the magnificent one (citat):mislim da bi nam trebala rubrika zanimljivosti, tipa vjerovali ili ne, nesto tako.

Razumem, druže kapetane!

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

43Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 3:33 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Jaunting Head (citat): ne znam dali sam jedini, ali nekako mislim da smo pretrpani podforumima Very Happy Mislim da bi mogli dosta njih spojit, kao npr Prirodne Znanosti i Društvene, ili pretvoriti Čestitke, Bijelu Sobu i Humor u jedan topic na forumskoj kavici Very Happy

Ako vam se sviđa sugestija, imam još par ideja za šta stopiti, ako treba Very Happy

Si razmislila o ovome? Very Happy Meni i dalje je nekako puno. Dok scrollam dolje izgubim volje čitat Very Happy Ako ti se sviđa ideja, a ne da ti se to uradit, daj meni da budem moderator, pa budem sam to uradio Smile


Mogao bi staviti i pokoji korisni sticky Very Happy

http://www.last.fm/user/EinarOv567

44Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 3:46 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Ne vidim smisla. Zašto spajati, kad drugi forumi imaju na desetke foruma i sa podforumima stotine kategorija, a mi nemamo uopće podforume i samo 22 foruma. Question

prije si me špotao da nemamo podforume, sad me špotaš da imamo previše foruma. affraid

Very Happy


Otvorila sam najosnovnije forume koje imaju i drugi forumi, a na zamolbu da otvorim još neki ja sam to i uradila, a sad eto ti misliš da ih je previše.

Mislim da nas je samo 13, pa ne vidim smisla da imamo moderatore. Ne još. Što misle drugi?

Moderatori moraju brisati psovke, rasističke, nacionalističke, seksističke i slične opaske i to je vrlo neugodan zadatak, a mislim da je tvoj humor takav da bi ga autocenzura ograničavala. To su 2 razloga zašto nemamo moderatore još, a da nam trebaju, imala bih te u vidu, naravno. flower

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

45Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 3:54 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):Ne vidim smisla. Zašto spajati, kad drugi forumi imaju na desetke foruma i sa podforumima stotine kategorija, a mi nemamo uopće podforume i samo 22 foruma. Question

prije si me špotao da nemamo podforume, sad me špotaš da imamo previše foruma. affraid

Very Happy


Otvorila sam najosnovnije forume koje imaju i drugi forumi, a na zamolbu da otvorim još neki ja sam to i uradila, a sad eto ti misliš da ih je previše.

Mislim da nas je samo 13, pa ne vidim smisla da imamo moderatore. Ne još. Što misle drugi?

Moderatori moraju brisati psovke, rasističke, nacionalističke, seksističke i slične opaske i to je vrlo neugodan zadatak, a mislim da je tvoj humor takav da bi ga autocenzura ograničavala. To su 2 razloga zašto nemamo moderatore još, a da nam trebaju, imala bih te u vidu, naravno. flower

Šta nije cijelina forum, a ovo ostalo podforumi(što imamo sad)?

Prije sam špotao(?) da odvojimo umjetnost na 2-3 dijela, jer, iz mog iskustva, ljudi obožavaju pričat o tome i na tone(možda sam i ja glavni krivac Embarassed ). Ali bolje pak ovako, nije se prekrčilo temama

Pa ok, ja samo pitao ako ti treba još netko tko će premještavati teme, koje će ih spajati (npr Kristina je pitala da spojimo kulturu i zašto mrzim ljudsku vrstu, ima i pravo) itd. Ja sam ionako protiv cenzure, jedino možda pobrišem neš pretjerano ako će to riskirat nam pobrisat forum, ali ne vjerujem Very Happy

Kako god, nije ovo žaljenje, da se ne protumači krivo. rabbit

http://www.last.fm/user/EinarOv567

46Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 4:16 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Ne, znam da je malo blesavo, ali cjeline su forumi, podkategorije su podforumi. Forum bez podforuma je presedan, ali sam ja tako napravila prije svega da nije nakrcano, a i da članovi imaju veću slobodu kod kreiranja tema.

Ne postoji opcija da se teme spoje, samo da se jedna razdvoji na dva dijela. I to je glupo, ali eto, tako stoje stvari, netko tko je kreirao ovu adresu tako je to osmislio, ne znam razlog i tu zbilja ne mogu ništa. Zar je to toliko bitno?

Trudim se da forum ne prisvajam, slučajno je ispalo tako da sam ga ja otvorila, pa ga onda i vodim i nastojim biti fleksibilna. Nema šanse da na posjećenim forumima npr. nađeš vaš Kutak za nedarovite, u to te uvjeravam. Very Happy

Od nas 13, redovno posta svega nas 6, od toga samo 4 svakodnevno- ti, ja, Fish i Sky. Stoga ne vidim potrebe za moderatorima još, kad ni ja nemam baš nekog posla u tom smislu. Tj. i što bi trebalo ne brišem, dok netko ne skuži, pa nas ne ugasi.

silent

Draže bi mi bilo da smo aktivniji općenito, nego da vrijeme trošimo na izgled foruma, kad zbilja mislim da je to u našem druženju totalno sporedno.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

47Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 4:42 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Jbg, takvo je kakvo je. Nemaju svi vremena i volje svaki dan postat. Treba nas još malo, ali ovakvih nas je rijetko šmrcek

Ajmo masovno samoubojstvo Very Happy

http://www.last.fm/user/EinarOv567

48Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Mon Feb 15, 2010 9:54 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Jaunting Head (citat):Jbg, takvo je kakvo je. Nemaju svi vremena i volje svaki dan postat. Treba nas još malo, ali ovakvih nas je rijetko šmrcek

Ajmo masovno samoubojstvo Very Happy

ako to pokrenete, ja bi sam ostao na forumu? hehe postao bi moderator. ha-ha (salim se)

49Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 16, 2010 11:01 am

Caperucita Roja

Caperucita Roja
Junior/ka
Junior/ka

došla sam vidjeti koliko vas ( nas) ima...ko se "ubio" ko je ostao živ...
nadam se da me nećete izbaciti zato što me nikad nema....
ne znam..fali mi koncentracije, ali malo po malo, možda se ipak u nešto uključim....
pozzdrav svima " znanima i neznanima"... I love you

50Prijedlozi, sugestije i pritužbe - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, sugestije i pritužbe Tue Feb 16, 2010 11:23 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Samo ti nama dođi, kad možeš i želiš. I love you

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu