U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Snovi------aaaaa

+4
Jaunting Head
Luj XIV
Miss Wiseass
fishcrap
8 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 19, 2010 3:40 pm

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

Nas kako se ono kaze: oni koji ti pricaju iza ledja mogu te slobodno i poljubiti u guzicu

E Domina imas tjedan dana da ponovo taj san odsanjas i mene prikazes kao pozitivnog lika inace cu spomenut drkicu jos tri puta
Very Happy

27Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 19, 2010 4:11 pm

Stole

Stole
Bijeli pojas
Bijeli pojas

Što se snova tiče vrstan sam lucidni sanjač, sada manje nego dok sam bio mlađi, ali da želim bi to opet bilo kao nekad.

Razlog tome leži u tome da sam kao klinac svaku **benu večer imao noćne more... danima... ponekad i tjednima. Strašno sam se bojao ići spavati i neko vrijeme sam to strašno mrzio... svaka večer je dočekana sa strepnjom.
No dobro... polako sam počeo upravljat pojedinim "cakama" u snovima odnosno počeo shvaćat pravilnosti mojih snova. Prililčno dobro pamtim snove pa vjerujem da je u tome ključ svega (sjećam se snova iz djetinjstva još).
Tako sam recimo razvijao "quick escape" metode kod noćnih mora, tipa pitao bi ikojeg sudionika sna da li ja sanjam i po potvrdnom odgovoru bio sam nešto slično kao povučen nazad u svijest. Druga, najefektivnija je kada zažmirim u snu... ali jako snažno tako da zažmirim i zapravo pa kod otvaranja očiju... ih i otvorim. Dalje su tu bile standardne manipulacije i opće uživanje u mom privatnom simulatoru Sleep

28Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 19, 2010 5:03 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Luj XIV (citat):Nas kako se ono kaze: oni koji ti pricaju iza ledja mogu te slobodno i poljubiti u guzicu

E Domina imas tjedan dana da ponovo taj san odsanjas i mene prikazes kao pozitivnog lika inace cu spomenut drkicu jos tri puta
Very Happy

Od ovog trenutka imamo maksimalan broj smajlića, a jedan među brend nju (ovo pišem kvarno samo da Larsu vadim mast), je i ovaj tu poljubi me u dupe
I uopće ga nisam sad tu stavila tebi, Luj, zbog drkice... nego ono, spomenuo si, pa me asociralo (kašljuc). zločest

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

29Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sat Feb 20, 2010 8:47 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

ja danas dobio lucid Very Happy osjećam se super osvježeno zato Very Happy nisam ga ganjao ni niš,došao mi u jednom trenutku inspiracije u snu Very Happy

sanjao sam standardno da me neš pokušava ubiti.. ovaj put su to bile ogromne staklene boce koje su padale s neba..
prvih par sam vidio kako pada i našao si putanju da me ne pogode.. kasnije sam iz nekog razloga pognuo glavu.. i počeo trčati prema jednoj kući.kretao sam se na blef..nekako po "osjećaju" izbjegavao te boce.. i na kraju došao pred ta vrata da me nijedna nije pogodila.. bila mi je čudna ta vjerojatnost da me baš niš nije pogodilo Very Happy poslo ja sve u kukac.. konkretno sam rekao "jebite se,ovo je san"(bili su još neki ljudi kraj mene) i onda je došao onaj divni osjećaj preuzimanja kontrole Very Happy u lucidu sam se zajebavao bezveze,isprobavao neke fore sa pažnjom.. i pričao s nekim vragom koji je zaposjeo ćutića Very Happy zla neka ličnost.. nije nimalo ugodan bio..

30Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sun Feb 21, 2010 1:32 am

Tyra

Tyra
Admin
Admin

Domina (citat):Vidim da bi vas dvojica uživali u Damanhuru. Uspjela sam nagovoriti Sergeja, pa mislim da ćemo kad Kika bude dovoljno velika otići vidjeti i ostati par dana.

baci pogled na ovo http://damanhurinsideout.wordpress.com/ posebice na damanhurian life, the other side of damanhur-secret of viaggio
Ja damanhur trpam u isti kos sa scijentologijom i ostalim sektama/kultovima, samo sto je kod damanhura to dovedeno na visu razinu. Sama ideja je lijepa ali obicno kada nesto zvuci predobro da bi bilo istinito, kada su ljudi upleteni, u pravilu takvo i jest. I da nisam citala takve stvari, sama cinjenica da je medju stvarima koje uce hipnoza bila bi mi dovoljno alarmantna. Mozda sam pretjerano paranoicna, jer od kratke posjete ti zapravo ne moze nista biti, ali ja ne bih primirisala tom mjestu ni za milijun dolara. Mozda je Airaudi krenuo sa nekakvom idealisticnom zamisli pa se putem pokvario, a mozda je njegov masterplan sve to ukljucivao, no bilo kako bilo, stvorio je svoje osobno ne-bas-malo carstvo s kojim radi sto god mu se svidja uz potporu vecine. Na stranu crna magija, putovanja kroz vrijeme i ostale fantazije, od kojih je mnostvo namjenjeno cistom zgrtanju para, nacin na koji te ljude iskoristava, i ono sa zenama i njihovim muzevima je prestrasno. Naravno uvijek je moguce da je to cisto ocrnjivanje, ali nekako mi se cini da u ovom slucaju ima bar nesto istine u svemu tome.

31Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sun Feb 21, 2010 1:23 pm

Rusty

Rusty
Žuti pojas
Žuti pojas

fishcrap (citat):ja danas dobio lucid Very Happy osjećam se super osvježeno zato Very Happy nisam ga ganjao ni niš,došao mi u jednom trenutku inspiracije u snu Very Happy

sanjao sam standardno da me neš pokušava ubiti.. ovaj put su to bile ogromne staklene boce koje su padale s neba..
prvih par sam vidio kako pada i našao si putanju da me ne pogode.. kasnije sam iz nekog razloga pognuo glavu.. i počeo trčati prema jednoj kući.kretao sam se na blef..nekako po "osjećaju" izbjegavao te boce.. i na kraju došao pred ta vrata da me nijedna nije pogodila.. bila mi je čudna ta vjerojatnost da me baš niš nije pogodilo Very Happy poslo ja sve u kukac.. konkretno sam rekao "jebite se,ovo je san"(bili su još neki ljudi kraj mene) i onda je došao onaj divni osjećaj preuzimanja kontrole Very Happy u lucidu sam se zajebavao bezveze,isprobavao neke fore sa pažnjom.. i pričao s nekim vragom koji je zaposjeo ćutića Very Happy zla neka ličnost.. nije nimalo ugodan bio..

a di si njega nasao? Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.last.fm/user/RustyD1

32Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sun Feb 21, 2010 10:01 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

vraga ili tebe Very Happy?
nije vrag baš Very Happy al nešto negativno je bilo Very Happy izgledao si kao da si iz groba ustao i govorio u jezicima Very Happy i još je netko bio kraj tebe.. al sam zaboravio tko.. s njim nisam pričao Very Happy

33Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sun Feb 21, 2010 11:24 pm

Rusty

Rusty
Žuti pojas
Žuti pojas

fishcrap (citat):vraga ili tebe Very Happy?
nije vrag baš Very Happy al nešto negativno je bilo Very Happy izgledao si kao da si iz groba ustao i govorio u jezicima Very Happy i još je netko bio kraj tebe.. al sam zaboravio tko.. s njim nisam pričao Very Happy

"vraga"
zanima me da nije to onaj kojeg sam davno davno sanjao da je usao u mene Very Happy

http://www.last.fm/user/RustyD1

34Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Sun Feb 21, 2010 11:35 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

nebih znao Very Happy opiši ga,ili kako si se osjećao,možda je osjećaj prisutstva isti bio Very Happy al sumnjam Very Happy ja nisam poznat po vidovitosti Very Happy

35Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Mon Feb 22, 2010 4:01 pm

Rusty

Rusty
Žuti pojas
Žuti pojas

fishcrap (citat):nebih znao Very Happy opiši ga,ili kako si se osjećao,možda je osjećaj prisutstva isti bio Very Happy al sumnjam Very Happy ja nisam poznat po vidovitosti Very Happy

ne sjecam se bas predobro...znam da sam bio ful uplasen i da sam morao obaviti nesto kako bi ga se rjesio...

http://www.last.fm/user/RustyD1

36Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 26, 2010 12:34 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

evo.. ja opet prije par dana(prekjučer) počeo sa standardnom praksom.. reality check.. i dnevnik Very Happy danas sam se čak uspio sjetiti nečega.. bio sam radeljak koji je gađao frenda lopticom.. nakon toga sam se našao u kupaoni i napunio bocu omekšivača vodom.. užasno koristan san Very Happy
nadam se plodnijoj vodi uskoro Very Happy

37Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 26, 2010 6:16 pm

Tyra

Tyra
Admin
Admin

Da li vi primjecujete kakvu razliku kada se sjecate snova ili kad mislite da niste sanjali? Ja imam velikih problema sa spavanjem i ponekad se non stop budim. Ali recimo ako i odspavam samo 1h ako sam intenzivno sanjala nesto i znam da jesam probudit cu se puno odmornija nego da sam spavala recimo 4h i bez snova.

Inace ja sam nalik fishovoj mami i cesto se ono sto sanjam ostvari, iako ne bas u doslovno istom obliku. A uvjerljivo mi je najgore kada sanjam da mi ispadaju zubi, uvijek nakon toga mi nesto ne stima sa zubima, a kako u snovima apsolutno sve osjecam, ispadanje bolnih zubiju koje pokusavas ugurati natrag da stoje je uzasno iskustvo x_x

Inace da li uvijek sve osjecate u snovima, i da li sanjate u boji? Navodno puno ljudi sanja samo crno-bijelo.

38Snovi------aaaaa - Page 2 Empty Re: Snovi------aaaaa Fri Feb 26, 2010 6:28 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Tyra (citat):1. Da li vi primjecujete kakvu razliku kada se sjecate snova ili kad mislite da niste sanjali? Ja imam velikih problema sa spavanjem i ponekad se non stop budim. Ali recimo ako i odspavam samo 1h ako sam intenzivno sanjala nesto i znam da jesam probudit cu se puno odmornija nego da sam spavala recimo 4h i bez snova.

Inace ja sam nalik fishovoj mami i cesto se ono sto sanjam ostvari, iako ne bas u doslovno istom obliku. 2. A uvjerljivo mi je najgore kada sanjam da mi ispadaju zubi, uvijek nakon toga mi nesto ne stima sa zubima, a kako u snovima apsolutno sve osjecam, ispadanje bolnih zubiju koje pokusavas ugurati natrag da stoje je uzasno iskustvo x_x

3. Inace da li uvijek sve osjecate u snovima, i da li sanjate u boji? Navodno puno ljudi sanja samo crno-bijelo.

1. pa ja da.. kada dobim lucid često sam puno odmorniji nego kada bezveze neš sanjam Very Happy neznam jel to radi čistog veselja ili nečega drugoga.. ali i inače kada sanjam neki običniji san i intenzivniji sam zadovoljniji opet pa se osjećam svježije Very Happy

2. to je zaj...to.. to sam par puta i ja sanjao,još mi se majka u snu smijala kako sam bezub.. prva stvar ujutro je bila da napipam jezikom jesu li zubi na mjestu Very Happy samo ih ja nisam pokušavao ugurati nazad,ja bi ih pustio Very Happy

3. ja sve osjećam.. i sanjam sve u boji.. sve su boje žarke,jasne prilično.. čudno mi je pojmiti uopće da bi mi san mogao biti bezbojan.. makar moj frend kaže da on sanja sve u nekom noire stilu.. ili kao da je stavio sepia filter Very Happy tako da to vrijedi valjda Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu