U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Predstavite se vizualno, ako zelite :D

+5
fishcrap
Luj XIV
Aredhel
Miss Wiseass
Jaunting Head
9 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sat Feb 20, 2010 10:10 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Kako super, skužili ste da se znate od ranije. Very Happy

Kako sam ja bila sretna kad sam otkrila Larsa na Fejsu- i to posve slučajno, na Vitasovom profilu! Jer se još živo sjećam kad je njegova mama otkrila da je trudna. Znam i kako je izgledala kad nam je rekla i kako se smijala i skakutala po sobi, kao da je najbolja stvar na svijetu koja ti se može dogoditi da ostaneš trudna s 18 godina. Smile

Lars meni dođe kao moje dijete, pa oprostite ako sam nekad malo pristrana- ne radim ja to namjerno. Što bi moja mama rekla- to je jače od mene. Very Happy

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

52Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sat Feb 20, 2010 10:15 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Ja ne znam nikod odavde od prije a da sam ga ovdje skužio.

Jedino, sječam se da mi jednom jedan frend od Fisha dao bananu. MISLIM da je imao naočale i kovrčavu kosu, nisam siguran (možda je jedan od ovo 2). Imam i ja slabo pamčenje bolestan
Taj netko možda se ne sječa, ali ja da. Cijenim osobe koje mi daju besplatnu bananu cheers

http://www.last.fm/user/EinarOv567

53Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sun Feb 21, 2010 2:40 am

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

ah, vidim da me Kix preduhitrila i postala sliku. Taman sam mislio napisat kako sam ionako previse eksponiran pa da ja necu stavit uploadat, jer ionako vecina zna kako izgledam. poljubi me u dupe

54Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sun Feb 21, 2010 12:37 pm

Rusty

Rusty
Žuti pojas
Žuti pojas

Jaunting Head (citat):Ja ne znam nikod odavde od prije a da sam ga ovdje skužio.

Jedino, sječam se da mi jednom jedan frend od Fisha dao bananu. MISLIM da je imao naočale i kovrčavu kosu, nisam siguran (možda je jedan od ovo 2). Imam i ja slabo pamčenje bolestan
Taj netko možda se ne sječa, ali ja da. Cijenim osobe koje mi daju besplatnu bananu cheers

hahaha to nam je kolega iz srednje i sad faksa Very Happy

http://www.last.fm/user/RustyD1

55Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sun Feb 21, 2010 10:25 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

grego Very Happy mogao si inače i bolje proć.. mogao si umjesto banane dobiti sir za tost onaj Very Happy

56Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Sun Feb 21, 2010 10:43 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

fishcrap (citat):grego Very Happy mogao si inače i bolje proć.. mogao si umjesto banane dobiti sir za tost onaj Very Happy

hahaha grego legenda

http://www.last.fm/user/EinarOv567

57Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 12:07 am

Tyra

Tyra
Admin
Admin

hmm dvoumila sam se jer mrzim pokazivati svoje slike, al kad ste vec svi aktivni stavili svoje

Klik ja sam desno, jedina s naocalama i vrlo blentavom pozom zbog glavobolje. Pobrisati cu za koji dan tako da ako se ljudi nakote ovdje vise nitko ne vidi XD A i drugi su ljudi tu pa moram i iz pristojnosti .

Od proslog ljeta je, nemam novije jer su moje vjestine izbjegavanja fotoaparata legendarne Smile

Ista sam samo mi kosa dosta duza. Nisam za prepoznati s kosom jelda? Very Happy A naocale nosim skroz vec dosta jer nemam para za lece, ne znam kako me se vi koji me znate sjecate.

58Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 1:03 am

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

hahaha Very Happy baš sam imao osjećaj ćeš postati sliku ubrzo Very Happy neznam zašto sam računao danas,sutra baš Very Happy da kažem tako u nemogućnosti pronalaska boljeg izraza - raspištoljila si se na forumu,pa je bilo logično nekako Very Happy

59Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 1:45 am

Tyra

Tyra
Admin
Admin

fishcrap (citat):hahaha Very Happy baš sam imao osjećaj ćeš postati sliku ubrzo Very Happy neznam zašto sam računao danas,sutra baš Very Happy da kažem tako u nemogućnosti pronalaska boljeg izraza - raspištoljila si se na forumu,pa je bilo logično nekako Very Happy

jao izraza, sad me ful sram Embarassed ma bolesna sam i doma sam a ne mogu bas puno toga konstruktivnog raditi (trebam ucit kme a ne mogu vecinu vremena) pa sam na kompu ili citam manje zahtjevne romancice, to mi neka faza Very Happy i volim kad ima malo ljudi, sto manje ljudi posta ja vise postam i obrnuto Smile pa malo mi je bio bed, ono svi znaju kako tko izgleda i ja sam svima vidjela slike i sad sam ja tu neka iznimka. ovo je jadno

60Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 1:51 am

Stole

Stole
Bijeli pojas
Bijeli pojas

Joj Kristina pa svi imaju te čaše... što se ono držalo u njima? Razz

61Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 6:44 pm

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Tyra, kaj si tako sramežljiva? Very Happy Čak si stavila sliku gdje se relativno skrivaš.

Nije ovo natjecanje ljepote, nego tek toliko da stavimo lice iza avatara Wink

Kako god i zamisljao sam da si crnokosa (bit ce zbog avatara) Very Happy U alternativi plava, jer Chloe je bas ime/nadimak za plavusu (pase mi, nema veze s nikakvim stereotipima)

Izgledas mi poznato... mislim da neka iz mog razreda ti lici (ima nas 70tak, tako da ne pamtim svih)

http://www.last.fm/user/EinarOv567

62Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Tue Mar 23, 2010 9:57 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Hebote, ja tek sad skužila fotku! Embarassed
A sjećam te se s kosom ošišanom skoro do glave. Very Happy
Baš si mi drugačija nekako tu, ljepša. Very Happy
Nemoj se šišati.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

63Predstavite se vizualno, ako zelite :D - Page 3 Empty Re: Predstavite se vizualno, ako zelite :D Wed Mar 24, 2010 1:45 am

Tyra

Tyra
Admin
Admin

Jaunting Head (citat):Tyra, kaj si tako sramežljiva? Very Happy Čak si stavila sliku gdje se relativno skrivaš.

Ma ne, zapravo znam biti i prilicno besramna Very Happy, no kada se o slikanju i slikama radi zapela sam na razini cure iz osnovne koja je tek usla u pubertet Smile

ovdje sam bila malo osamucena glavoboljom, a na moje negodovanje zbog slikanja sam dobila "nije ti ovo seks, glavobolja te nece izvuci" pa sam bila dodatno annoyed Razz. a stvarno nemam drugih slika osim onih gdje jos imam kratku ili neusporedivo kracu kosu. znaci uh pred 2 godine cca


Kako god i zamisljao sam da si crnokosa (bit ce zbog avatara) Very Happy U alternativi plava, jer Chloe je bas ime/nadimak za plavusu (pase mi, nema veze s nikakvim stereotipima)

haha, je ime je donekle profinjeno i pase plavusicama koje izgledaju njeznije Smile zapravo sam smedja. avatar je inace moj najdrazi zenski lik iz jedne od meni najdrazih mangi ikad - Tokyo Crazy Paradise.Shoujo je i ne bih ju bas svakom decku preporucila, no plakala sam od smijeha dok sam ju citala Smile

Izgledas mi poznato... mislim da neka iz mog razreda ti lici (ima nas 70tak, tako da ne pamtim svih)

dammit unistio si mi snove da sam jedinstvena Very Happy j/k

Lady Lukara (citat):Hebote, ja tek sad skužila fotku!
A sjećam te se s kosom ošišanom skoro do glave.
Baš si mi drugačija nekako tu, ljepša.
Nemoj se šišati.

je, actually izgledam kao zensko Laughing
ne ne, necu. pustit cu je da bude sto duza. napravila sam to iz inata, al na kraju mi se i svidjelo Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Predstavite se, molim

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu